جراح بینی بازیگران مشهور و رینوپلاستی

 

جراح بینی بازیگران

جراح بینی بازیگران اغلب سوالی هستش که توسط افرادی که قصد انجام عمل بینی دارن توسط افراد پرسیده میشه.خب این موضوع هم طبیعی هستش و توی این مقاله میخوام یک سری نکات ناب در این باره به شما بگم که قطعا جای این دیگه این موضوعات رو ندیدین!

 

جراح بینی بازیگران با چه هدفی انجام میشه؟

اکثرا بازیگران ایرانی یا خارجی با هدف اینکه بخوان چهره ای جذاب داشته باشن دست به تغییرات روی صورتشون از جمله انجام رینوپلاستی یا جراحی بینی میزنن.ولی به دلیل اینکه چهره ی این بازیگران براشون خیلی مهم هستش معمولا وسواس خیلی زیادی برای انتخاب جراح زیبایی بینی به خرج میدن.

 

 جراح بینی بازیگران زن چه کسی بوده؟

اکثرا بازیگران زن ایرانی که چهره ی نسبتا مشهوری دارن جراحی بینی انجام دادن که مردم اغلب دوست دارن بدونن که جراح بینی بازیگران چه کسی بوده که در ادامه چنتا از اونا رو بهتون معرفی میکنم :

 

جراح بینی شیلا خداد

شیلا خداداد از بازیگران زنی که با بازی توی فیلم مسافر هند مشهور شد و به علت داشتن قوز بینی و بینی عقابی شکل و نداشتن سوراخ های قرینه تصمیم به انجام جراحی گرفت که توسط فرزین سرکارات این کار رو انجام داد که از وضعیت فعلی ظاهر بینی و تنفسی خوشد راضی هستش و بعدها هم با این شخص ازدواج کرد و در حال حاضر با داشتن ۲ فرزند در کنار این شخص زندگی خودش رو سپری میکنه.

جراح بینی نیوشا ضیغمی

نیوشل ضیغمی هم بعد از بازی در فیلم در چشم باد به شهرت در تلویزیون رسید و در اون زمان با داشتن بینی استخوانی که دارای قوز بینی زیادی بود و بینی ایشون هم حالت تیز و عقاب مانندی داشت تصمیم به گرفتن عمل گرفت .

با توجه به اینکه شیلا خداد پیش اقای سرکارات این جراحی رو انجام داده بود ایشون هم تصمیم گرفت که پیش این دکتر این کار رو انجام بده که با توجه بعد از چند سال از عمل خودش رضایت نداشت توی پیج اینستاگرام خودش اعلام کرد که با توجه به مشکلات تنفسی متعدد پیش دکتر رزینا بشارتی زاده بینی خودش رو ترمیم کرده و عملا پزشک قبلیش رو دیس کرد!

 

جراحی بینی الناز شاکردوست

این بازیگر یعنی خانم الناز شاکردوست هم با توجه به اینکه یه صورتی نسبتا کوچک با بینی ظریف تصمیم گرفت یه جراحی بینی طبیعی انجام بده ،چون بینی قبلش خیلی ایرادات زیادی نداشت و خیلی دوست نداشت که تغییرات روی بینیش محسوس و زیاد باشه.

ظاهرا ایشون جراحیشون رو پیش دکتر مجلسی انجام دادن و طبق چیزی که از جاهای مختلف دیدم و شنیدم از انجام جراحیشون ناراضی نیستن و رضایت کامل دارن.

جراحی زیبایی بینی خانم شبنم قلی خانی

این بازیگر هم مثل سایر بازیگران از فرم بینی خودش راضی نبود و با توجه به اینکه یک بینی با تیپ نسبتا پهن و عدم تقارن سوراخ های بینی مواجه بود خودش رو زیر تیغ جراحی بینی سپرد ولی این مورد براش خیلی اهمیت داشت که یک بینی طبیعی داشته باشه.

اسم جراح این بازیگر رو نتونستم پیدا کنم و ظاهرا درز نکرده اسمشون.

 

جراحی بینی پرستو صالحی

پرستو صالحی هم بینیشو چند سالی هستش که عمل کرده و یه سرچ ساده بزنید متوجه تغییرات میشید و برید خودتون ببینید و متوجه تغییرات زیادی بشید.در کل بازیگر خیلی مشهوری نیست و خیلی ازش صحبت نمیکنم.

 

جراحی بینی کتایون ریاحی

خانم کتایون ریاحی هم جز بازیگرای با سابقه ای هستش که واقعا تغییرات بینیش نسبت به قبل خیلی محسوس هستش و چهرشون به شدت تغییر کرده البته در جهت مثبت.

ایشونم بینی قبلیش ایرادات زیادی از جمله قوز بینی و پهن بودن و دفرمگی تیپ بینی داشتن که با انجام جراحی این ایرادات رفع شد و یک بینی نسبتا طبیعی براشون ایجاد شده.

 

جراح بینی بازیگران مرد چه کسی بوده؟

خب در مورد خانم های بازیگر زیاد صحبت کردیم و اغلب بازیگرای مشهوری که با انجام جراحی تغییرات زیادی نسبت به قبل کردن رو معرفی کردم و حالا وقتشه بریم سراغ بازیگرای آقا که یک سری هم به آقایون بزنیم که جانب انصاف رعایت بشه و دلشون نشکنه!

البته آقایون در کل خیلی با بینی های خودشون مشکل ندارن و اینقدری اعتماد به نفس دارن که اگر بینی های خیلی بزرگی هم داشته باشن معمولا دست به جراحی نمیزنن و با وضع فعلی گذران میکنن ولی بعضی بازیگرایی هم داریم که این ریسک رو قبول کردن و امجام دادن که اسمشون رو نام میبرم

از جمله بازیگران مرد برزو ارجمد ،امید زندگانی ،حمید گودرزی ،حسام نواب صفوی ،سپند امیر سلیمانی و کامبیز دیرباز زیر تیغ جراحی بینی رفتن و طبق چیزی که از شواهد پیداست تقریبا همشون راضی هستن و مشکلی با این جراحی نداشتن و در کنار یک بینی طبیعی مردانه مقداری هم انگولک اضافی کردن و سعی کردن یکم بینیشون کوچک هم بشه که معمولا این مورد کمتر توی آقایون پیش میاد.

چون اکثرا آقایون دنبال یک فرم طبیعی هستن ولی بالاخره بازیگر هستن دیگه و دیدگاه و سلایق خاص خودشون رو دارن و نمیشه کاریشون کرد!

در وب سایت بدانیم اغلب مقالاتی که منتشر میکنیم برای کمک به بالا بردن سعی دانش و علم در زمینه های جراحی زیبایی و همچنین موضوعاتی می پردازیم که گاها در سایت های پزشکی مثل چطور ،نی نی سایت ،الو دکتر منتشر می شوند.

در ضمن وب سایت های مختلفی هستن که در مورد عمل کردن بینی بازیگران خارجی نیز صحبت شده و عکس هایی در این خصوص منتشر شده است که میتونید در این وب سایت ها این اطلاعات رو کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.