لیفت بینی چطور انجام میشه و چه هزینه ای داره؟

لیفت بینی

 

لیفت بینی برای افرادی هستش که به خاطر دلایل مختلفی به دنبال بالا کشیدن نوک یا تیپ بینی خود هستن که این جراحی با روش ها و متدهای مختلفی انجام میشه که در این مقاله به صورت کامل بیان میکنم براتون.فقط حتما تا انتخای مقاله رو بخونید.

 

لیفت بینی چیست؟

خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های مختلفی ایجاد شده که بتونیم بدون انجام جراحی زیبایی برخی تغییرات رو چهره از جمله بینی ایجاد کنیم.

در روش لیفت بینی بدون انجام جراحی کامل رایج برخی ایرادات از جمله افتادگی نوک بینی ،انحراف بینی و برخی ایرادات روی بینی قابل اصلاح می باشد که در ادامه به بیان برخی از این متدها میپردازیم.

کاندید مناسب برای لیفت کردن بینی

اگر شما از جراحی بینی میترسید یا به هر دلیلی نمیخواید ایرادات بینی خودتون رو با جراحی باز انجام بدین این متد یعنی لیفت کردن بینی به شما پیشنهاد میشه.

فقط یک نکته ای که وجود داره شما باید حتما تحت ویزیت پزشک متخصص قرار بگیرید و خواسته شما توسط پزشک شنیده بشه و بررسی بشه که آیا این چیزی که میخواید با این روش های موجود قابل انجام هست یا نه.

این نکته خیلی مهم هستش که با انجام لیفت بینی فقط برخی از ایرادات قابل رفع هستش و اگر معمولا این روش به صورت موقت هستن و اگر به دنبال روش های دائم و رفع ایرادات بیشتری هستید باید عمل بینی کامل انجام بدین.

 

روش های مختلف لیفت بینی

به طور کلی عمل لیفت بینی روش های مختلفی وجود داره و با دو دسته روش های با جراحی و بدون جراحی انجام میشه.و به طور کلی روش های بدون جراحی ماندگاری کمتری دارن.

 

 

لیفت بینی با نخ

در روش لیفت بینی با نخ با استفاده از نخ های جذبی ،بینی تا حد امکان لیفت میشه و باید در نظر بگیرید که در این روش ماندگاری بین ۱ تا ۲ سال هستش و حتما باید برای ماندگاری بیشتر بعد از این مدت ترمیم انجام بشه.

در این روش با استفاده از نخ هایی مثل گاگ،پلیکولید یا هوریکان که نخ های جذبی بسیار نازکی هستن داخل بینی گذاشته میشه.

این روش برای کسانی هستش که اغلب ایرادات کمی روی بینیشون دارن و میخوان سریع نتیجه بگیرن و از نقاهت بعد از عمل بینی هم معمولا فراری هستن پیشنهاد میشه.

فقط توجه کنید که تغییرات روی این روش بسیار کم هستش و توقع تغییرات خیلی زیادی رو نباید داشته باشید و ضمنا این روش موقت هستش و یه وجه مثبت اینکه بی هوشی نداره این روش و با بی حسی انجام میشه.

 

لیفت بینی با تزریق ژل یا فیلر

لیفت بینی با تزریق ژل هم شدنی هستش و اغلب افرادی که دچار قوز بینی هستن با استفاده از ژل اگر پزشک مهارت بالایی داشته باشه و به طور مناسب تزریق انجام بشه یک لیفتی روی بینی انجام میشه.

این روش هم موقت هستش و باید تمدید بشه و تغییرات ایجاد شده کم و همچنین با بی حسی انجام میشه.

لیفت بینی با جراحی

توی یکی از مقالات که در مورد قوز بینی بود بهتون گفتم که بینی ساختاری مثل دومینو داره یعنی به این شکل که اگر بخواید تغییری توی بینی ایجاد بشه که باعث بشه به قسمت های دیگه آسیب برسه باید این مورد لحاظ بشه که هر گونه تغییری از جمله لیفت کردن بینی باید با انجام معاینه کامل صورت بگیره.

امیدوارم واضح توضیح داده باشم!

زمانی که شما صرفا قصد اینو داشته باشید که لیفت بینی انجام بدین باید مرحله اول پیش یک پزشک متخصص خوب مراجعه کنید و بعد از اینکه ایراد بینی شما مشخص شد و قصد شما از انجام لیفت بینی مشخص شد پزشک با توجه به خواسته شما انجام لیفت بینی با جراحی رو برای شما انتخاب میکنه.

 

 

مزایای این روش لیفت

  • از مزایای لیفت بینی با متدهای غیر جراحی میتونم به موارد زیر اشاره کنم :
  • بدون بی هوشی قابل انجام هستش و اگر به هر دلیلی بی هوشی براتون ضرر داره یا ازش میترسید این متد رو میتونید انجام بدین.
  • برای کسانی که از نتیجه عمل میترسن این روش پیشنهاد میشه.چون این روش موقت هستش و اگر به هر دلیلی میترسید که جراحی دائم براتون خوب نباشه این متد موقت و غیر دائم قطعا پیشنهاد میشه چون روش دائم در صورتی که پشیمون بشید دیگه بازگشت به قبل تقریبا غیر ممکن هستش.
  • بدون محدودیت سنی هستش و میشه توی هر سنی این متد ها رو امتحان کرد و انجام داد.
  • عوارض جانبی کم  چون این روش بینی خیلی درگیر تغییرات نمیشه و بی هوشی نمیگیرید عارضه جانبی خیلی کمی نسیت به روش های دیگه دارید.

 

چسب لیفت بینی

توی یک سری تبلیغات هم دیدم که یک سری چسب هایی رو تبلیغ میکنن که ادعا میشه باعث لیفت بینی میشه!خب والا چسب نوار برق هم بزنیم این کارایی رو داره.

البته شوخی میکنم این چسب لیفت بینی هم مثل اکثر این تبلیغات الکی هستش و این چسب ها در واقع زمانی که چسب روی بینی هستش و به علت اینکه به نوک بینی فشار وارد میشه حس لیفت پیدا میشه و بلافاصله بعد از برداشتن چسب لیفت برمیگرده!

در کل خیلی به این تبلیغات الکی توجه نکنید و گول این موهومات رو نخورید.

 

قیمت لیفت بینی

خب طبق رسم وب سایت بدانیم میخوایم بر خلاف اکثر مقالاتی که صرفا چنتا اطلاعات کلیشه ای در مورد قیمت انواع جراحی زیبایی دادن در این وب سایت ما بازه های قیمتی در تایمی که مقاله درج میشه بدیم

قیمت لیفت بینی هم با توجه به متد انجام از حدودا ۲ میلیون تا ۲۰ میلیون متغیر هستش و بستگی داره چه متدی بخواید انتخاب کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.