افزایش سایز سینه با پروتز سینه چگونه است؟

افزایش سایز سینه

افزایش سایز سینه برای خانم هایی که به دلایل مختلفی سینه های کوچکی دارند یکی از دغدغه ها محسوب میشه که این خانم ها همواره به دنبال راه هایی برای افزایش سایز سینه خود هستند که بتوانند از آن ها استفاده بکنند.

 

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه

قطعا یکی از سریع ترین راه های که خانم ها برای بزرگ کردن سینه و افزایش سایز سینه می توانند استفاده کنند استفاده از پروتز سینه می باشد که با مراجعه به فوق تخصص جراحی پلاستیک این کار را می توانند انجام دهند فقط باید دقت کنید که بزرگ کردن سینه با پروتز سینه می تواند عوارضی داشته باشد که در مقاله عوارض پروتز سینه می توانید بخوانید.

 

روند انتخاب سایز مناسب پروتز

باید دقت کنید که برای استفاده از پروتز سینه هر سایزی را نمی توانید انتخاب کنید و باید قبل از هر چیزی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک ویزیت بشید که پزشک با توجه به قد و وزن و اندازه دور سینه و با توجه به برند پروتز سینه مناسب ترین سایز را برای شما انتخاب نماید.

 

هر سایزی می توان برای پروتز و افزایش سایز سینه انتخاب کرد؟

یک سوالی که اکثر خانم ها دارن این هستش که هر سایزی می توان برای پروتز و افزایش سایز سینه انتخاب کرد که جواب این سوال کاملا منفی هستش و با یه مثالی به شما میگم که فرض کنید یک لیوانی را بخواهیم پر از آب کنیم آیا امکانش هست که بیش از ظرفیت و گنجایش این لیوان بخواهیم داخلش آب پر کنیم؟

خب سینه هم همینطور هستش که شما نمی تونید بیش از حجم و گنجایش پاکت سینه و بافت سینه پروتز رو قرار بدین و گاها امکانش هست که اگر سایز پروتز بیش از اندازه باشه بافت سینه دچار آسیب جدی بشه و گاها مواردی هم بوده که بافت سینه پاره شده و نیپل آسیب زیادی دیده.

راهکارهای افزایش سایز سینه بدون جراحی

خب قاعدتا راهکارهای دیگه برای افزایش سایز سینه وجود داره ولی اکثرا زمان بر هستند و اینکه تغییرات بسیار کم و گاها ممکنه تغییر زیادی رو حس نکنید.چند راهکار هم به شما خواهم گفت.

تغذیه مناسب

اگر تغذیه مناسب داشته باشید و موادی مثل آجیل ،شیر،رازیانه،سویا،دانه های کتان،دانه های شنبلیله و یک سری مواد غذایی که دارای چربی مناسب هستند می تواند باعث بزرگ شدن و حجیم شدن طبیعی سینه در خانم ها بشه.

ماساژ و ورزش

به طور کلی ماساژ دادن ناحیه سینه باعث ایجاد گردش خون در بافت سینه خواهد شد و به سلامت سینه و پیشگیری از ایجاد سرطان کمک می کند و همینطور باعث بزرگ شدن طبیعی خواهد شد.

ورزش های قدرتی مثل انجام پرس سینه و بعضی حرکات قدرتی باعث بزرگ شدن طبیعی خواهد شد.فقط دقت کنید و حتما به این مورد توجه کنید که اگر ورزش های هوازی انجام می دهید از سوتین های مناسب استفاده نمایید که باعث کوچک شدن و افت بافت سینه نشود.

ماساژ درمانی با استفاده از روغن های طبیعی مثل اسطوخودوس ،روغن زیتون ،روغن بذر کتان و رازیانه و همچنین روغن درخت چای باعث حجیم شدن طبیعی سینه ها می شود ولی فقط نباید و نمی تونید توقع داشته باشید که این حجم دهی یکشبه اتفاق بیفته و تغییرات سایز زیادی برای شما ایجاد بشه.

فقط این کار را باید به طور مستمر و حداقل ۲۰ دقیقه در روز انجام بدین.ماساژ مداوم باعث ایجاد و ترشح هورمون پرولاکتین میشه که کار این هورمون بزرگ کردن و حجم دهی سینه هستش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.