جراحی زیبایی سینه با پروتز سینه و لیفت سینه

جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه به علت های متعددی از جمله کوچک بودن سینه و افتادگی و شلی سینه بعد از شیردهی،برداشتن سینه بعد از سرطان سینه ،حجم زیاد و بزرگی سینه و همچنین دلایلی از جمله عدم قرینگی در سینه ایجاد میشه.

انواع جراحی زیبایی سینه

همانطور که به شما گفته شد جراحی زیبایی سینه انواع مختلفی داره که در ادامه این موارد رو به شما توضیح داده خواهد شد :

جراحی زیبایی سینه با پروتز سینه

در بعضی از خانم ها به علت نداشتن بافت سینه مناسب که ممکنه به صورت ژنتیکی باشه حجم سینه بسیار کوچک هست که اغلب این خانم ها به دنبال راهکارهایی برای حجیم کردن سینه و بزرگ کردن سینه هستن.

راهکارهای مختلفی برای این کار جود دارد از جمله ورزش و همچنین بهترین و سریع ترین راه برای افزایش سایز سینه با پروتز سینه هستش.

در واقع با استفاده از پروتز سینه شما می توانید به سینه های خود حجم بدهید که این کار توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک انجام می شود.

این نوع جراحی زیبایی سینه با پروتز سینه در کشورهایی مثل آمریکا و کشورهای سنعتی اروپایی بسیار پر طرفدار هستش.

جراحی زیبایی سینه با لیفت سینه

خانم هایی هستند که بنا به دلایل مختلف از جمله ژنتیکی و یا بعد از دوران شیردهی سینه های افتاده پیدا می کنند که از نظر ظاهری نامناسب میشه که برای بالا بردن سینه و فرم دهی باید لیفت سینه انجام بدهند.

با استفاده از جراحی زیبایی سینه با لیفت سینه که متدهای مختلفی وجود دارد که اگر افتادگی زیاد نباشه معمولا از قسمت نیپل این لیفت انجام میشه.

این جراحی بسیار حساس هستش و لطفا به این نکته توجه کنید که این جراحی باید زیر نظر یک پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک که سابقه و رزومه ی خوبی در این زمینه دارد انجام شود که عوارض انجام این عمل به حداقل برسه.

 

جراحی سینه ماموپلاستی

در این جراحی هم که اغلب برای خانم هایی انجام میشه که بافت و حجم بالای سینه دارند و به دنبال راهکاری برای کاهش حجم سینه خود هستند.اغلب خانم هایی که حجم بالای سینه دارند به علت سنگینی در بافت سینه دچار مشکلاتی از جمله آرتروز گردن و دیسک گردن یا خستگی در ناحیه کتف و سرشانه به دلیل سنگینی بافت سینه می شوند.

این جراحی هم یکی جراحی زیبایی و هم جراحی درمانی محسوب می شود و جز معدود جراحی هایی هستش که ممکن هستش بیمه های درمانی بخشی از هزینه های این جراحی را پرداخت کنند.

تزریق چربی به سینه

یکی دیگه از رهکارها برای افزایش سایز سینه ،تزریق چربی به سینه هستش.این متد می تواند جایگزین جراحی پروتز شود ولی باید به یک سری نکات توجه کرد که تزریق چربی به سینه بعد از تزریق حدودا ۳۰ در صد از حجم چربی باقی خواهد ماند و مورد دیگه افرادی که فقط قسمت بالای سینه آن ها خالی هستش و قسمت پایین حجم مناسبی دارد توصیه میشه که قسمت بالای سینه با استفاده از تزریق چربی پر بشه.

این متد مختص کسانی هستش که معمولا به پروتز حساسیت نشون میدن و دوست ندارن یک جسم خارجی داخل بافت سینشون قرار بگیره و همچنین باید مطمئن بشید که کیفیت چربی مناسبی برای تزریق دارن ،چون ممکن هستش که چربی به صورت گوله داخل بدن قرار بگیره.

جراحی سینه در آقایان

شاید فکر کنید که جراحی زیبایی سینه فقط برای خانم ها انجا میشه ولی مردهایی هم هستن که به علل مختلف سینه ای دارن که نیاز به جراحی داره.به عنوان مثال اقایونی که کاهش وزن شدید داشتن و سینه افتاده ای پیدا کردن و یا پسرانی که به علل تداخل های هورمونی بافت سینه زنانه ای پیدا کردن و اصطلاحا نیاز به جراحی ژنیکوماستی دارن.

این جراحی اغلب به دو روش ساکشن چربی یا برش سینه از قسمت نیپل انجام میشه که بافت توده مانند خارج میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.